داروسازی - نشریه تخصصی معرفی برترین برندهای داروسازی و پزشکی در ایران
لطفا تماس بگیرید
شماره آگهی: 1375
داروسازی - نشریه تخصصی معرفی برترین برندهای داروسازی و پزشکی در ایران
کلسیماکس 500

توضیحات آگهی

تقریباً 30 – 20 درصد کلسیم در روده کوچک جذب می شود که این امر به حضور متابولیت های ویتامینpH,D روده و فاکتورهای رژیم غذایی مانند پیوند کلسیم به فیتاتها و فیبرها بستگی دارد. جذب کلسیم در صورت وجود کمبود کلسیم یا در بیمارانی که رژیم غذایی با کلسیم کم دریافت می کنند، افزایش یافته و در بیماران مبتلا به فقدان یا کمبود اسید معده کاهش می یابد. پیوند کلسیم به پروتئین پلاسما تقریباً 45 درصد است. 20 درصد کلسیم از راه کلیه و 80 درصد آن از راه مدفوع دفع می شود.
از آنجا که 20 الی 30 درصد کلسیم در روده کوچک جذب میشود،و این مقدار هم به حضور متابولیت های ویتامین D وPH روده و دیگر فاکتورها از جمله پیوند کلسیم به فیبرها و فیتاتها بستگی دارد، جذب آن در صورت وجود کمبود کلسیم ، در بیمارانی که رژیم غذایی با کلسیم کم دریافت می کنند، فزونی میابد و در بیماران مبتلا کمبود اسید معده کاهش می یابد. پیوند کلسیم به پروتئین پلاسما تقریباً 45 درصد است. 20 درصد کلسیم از راه کلیه و 80 درصد آن از راه مدفوع دفع می شود.
کلسیماکس 500 با نام عمومی کلسیم500 یک قرص روکش دار است که عامل مهم در افزایش کلسیم خون،تامین کننده الکترولیت و آنتی اسید میباشد. ریز مواد متشکله ی آن عبارتند از سدیم استارچ گلیکولات، نشاسته ذرت ، پی وی پی k30،استئارات منیزیم، اپادرای زرد، تالک.
موارد منع استفاده:
*در افراد مبتلا به کلسیم بالای خون و ادرار و افراد مبتلا به سنگهای کلسیمی کلیه خطر تشدید بیماری وجود دارد
*در کم کاریهای مزمن کلسیم: (سبب افزایش کلسیم در خون می شود)
نحوه مصرف صحیح فرآورده
قرصها باید یک الی یک و نیم ساعت بعد از غذا و قبل از خواب مصرف گردد مگر اینکه پزشک دستور دیگری داده باشد.
تولید کنننده این دارو شرکت تهران شیمی میباشد که هم‌اکنون یکی از ده شرکت برتر کشور در صنعت داروسازی به شمار می آید. تولید محصولات دارویی مختلف با بالاترین کیفیت در راستای نیاز و جلب رضایت جامعه، از اهداف اصلی شرکت داروسازی تهران می باشد .

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کلسیماکس 500”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *